+48 501 385 471

Skontaktuj się z nami.

kancelaria.mj@list.pl

 

O nas

Kancelaria Prawnicza

a

działamy od 20lat

Meus i Partnerzy jest kancelarią posiadająca specjalistyczną wiedzę w różnych dziedzinach prawa, popartą wieloletnim doświadczeniem i zajmującą się na co dzień sprawami klientów potrzebujących pomocy prawnej.

Od ponad 20 lat świadczymy usługi prawne w istotnych obszarach prawa.

Zajmujemy się pomocą prawną dla klientów biznesowych jak również indywidualnych. Rozległa wiedza prawnicza umożliwia nam profesjonalne doradztwo prawne. Dużym atutem jest nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw klientów i w związku z tym poszukiwanie i znajdowanie najlepszych rozwiązań. Otwieramy się na potrzeby naszych klientów i potrafimy sprostać ich oczekiwaniom. Kierujemy się zasadą, że analiza potrzeb każdego klienta wymaga indywidualnego podejścia a jego sprawa jest najważniejsza.

Jacek Meus

Radca Prawny

Jacek Meus

+48 501 385 471

e-mail:

jacek.meus@kancelariameus.com

kancelaria.mj@list.pl

Radca prawny, właściciel Kancelarii. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych.Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie kontraktów, prawie cywilnym i procesowym oraz postępowaniach podatkowych i administracyjnych. Posiada wieloletnie i bogate doświadczenie uzyskane poprzez doradztwo prawne na rzecz podmiotów gospodarczych z różnych branż i klientów indywidualnych. Inicjator opracowania strategii i koncepcji negocjacji  oraz  prowadzenia sporów sądowych. Doradza i reprezentuje klientów Kancelarii w negocjacjach z kontrahentami,  postępowaniach sądowych i egzekucyjnych oraz administracyjnych i podatkowych.

sprawy spadkowe 0
prawo gospodarcze i handlowe 0
sprawy podatkowe 0
windykacja należności pieniężnych 0

Taras Vivsyanyk

Prawnik

Taras Vivsyanyk

+48 735 432 404

e-mail: taras.vivsyanyk@kancelariameus.com

Absolwent Tarnopolskiego Narodowego Uniwersytetu Ekonomicznego o kierunku prawo, posługujący się kilkoma językami. Współpracownik kancelarii zajmujący się organizacją pracy w kancelarii oraz pozyskiwaniem i nawiązywaniem kontaktów handlowych dla kontrahentów zagranicznych. Organizator i inicjator aspektów praktycznych wprowadzenia działalności biznesowej prowadzonej za granicą na rynek Polski.

PODMIOTY ZAGRANICZE 0